25 lat studia Multi-Soft

25 lat studia Multi-Soft

Spełniając Państwa życzenia od 1993 roku, wspólnie tworzymy najpiękniejsze kuchnie.

Jesteśmy firmą rodzinną, opartą przede wszystkim na życzliwych i kompetentnych współpracownikach oraz najlepszych dostawcach mebli kuchennych i sprzętu do zabudowy. Świętując 25-lecie naszej działalności, wracamy pamięcią do początków naszej działalności, naszych pierwszych realizacji oraz pierwszych Klientów, którzy nam zaufali.

Nic, co nie jest w kuchni najcenniejsze, najnowocześniejsze, najbardziej odpowiednie dla Państwa, nie umknie naszej uwadze. Tylko troska o jak najlepszą obsługę i wykonanie powierzonego nam przez naszych Klientów zadania, jest naszym jedynym celem. Takie założenie i takie nastawienie towarzyszy nam od początku, do dzisiaj. Cieszą nas pozytywne rekomendacje naszych wielu Klientów, z którymi można zapoznać się w księdze w naszym salonie oraz z wybranymi rekomendacjami na naszej stronie.

Tysiące zadowolonych osób, to powód do radości oraz dumy. Mieszkają nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, Austrii, Włoszech, ciesząc się swoimi niepowtarzalnymi kuchniami. To dla nich i dla naszych przyszłych Klientów zbudowaliśmy jedno z najpiękniejszych studiów kuchennych w Polsce, do którego serdecznie zapraszamy.