O nas

o nas

kuchnia jest jak przyjaciel – na całe życie

W 1993 roku założyliśmy studio kuchenne „Multisoft” – jedno z pierwszych w Polsce. Od początku stawialiśmy na rzetelność usług i jakość produktów, wiedząc, że nasi klienci sprawdzać je będą każdego dnia w swoich domach. A wielu z nich spotykać będziemy na ulicach Zielonej Góry… Udało nam się nie zawieźć ich zaufania, czego najlepszym dowodem jest fakt, że zaczynając jako niewielka firma rodzinna, przez 25 lat zrealizowaliśmy już tysiące zamówień.

W naszych kuchniach powstało setki tysięcy posiłków, odbyły się miliony rozmów. W końcu kuchnia to jedno z tych miejsc, w których spędzamy czas najchętniej. „Multisoft”, może jedyna firma w Polsce, z siedziby której wyrasta drzewo, na trwale wrosła w pejzaż Zielonej Góry. Ale nasze meble zawoziliśmy również do wielu miast w Polsce, do Niemiec i Austrii, do Włoch i na Majorkę. Przez ćwierć wieku nie osiedliśmy na laurach, trzymamy rękę na pulsie kuchennego świata – śledzimy trendy w projektowaniu, najnowsze rozwiązania technologiczne.

Zatrudniamy doświadczonych montażystów i wykwalifikowanych serwisantów, ale też młodych projektantów i sprzedawców, by świeżym okiem przyglądali się Państwa potrzebom. Współpracujemy z najsolidniejszymi fabrykami mebli kuchennych i z tymi producentami sprzętu AGD, którzy gwarantują najlepszą jakość – w końcu kuchnię tworzymy na lata. Nas samych możecie zobaczyć na tej stronie. W dziale „Nasza oferta” opowiemy Wam więcej o tworzonych przez nas kuchniach, a także ich producentach. „Aktualności” podpowiedzą, co zmienia się pośród trendów i nowinek technicznych.

Dział „Realizacje” ukaże projekty, a przede wszystkim opinie klientów, a więc to, czym możemy uczciwie się pochwalić.   Zapraszamy Państwa na naszą stronę, ale przede wszystkim – do naszego studia. Wszyscy wiemy, że zanim wybierzemy kuchnię, najpierw chcemy dotknąć blatu, wyciągnąć szufladę, przyjrzeć się ułożeniu sztućców, sprawdzić, w jaki sposób najwygodniej jest otworzyć szafkę. Jeśli chodzi o wszystkie te sprawy – mamy dla Państwa tysiące pomysłów.

Ewa i Ryszard Nenycz